October 13, 2008

کشکول خبری هفته (۶۱) از اسمال آقا خوش آمدی تا انتحال خانم ابتکار

برای خواندن اين مطلب در خبرنامه ی گويا روی اينجا کليک کنيد.

sokhan October 13, 2008 07:11 PM
نظرات

در مطلب «بدحجابی در هواپیما»، اول نوشته اید که قضیه مال سال 70 است و بعد گفته اید که آن آقای روحانی روزنامه ی اصلاح طلب در دست دارد و سخن از آقای تاج زاده معاون وزیر کشور می گوید!
کمی بیشتر دقت کنید!

ب October 21, 2008 01:36 PM

شما فوق العاده اید.
هزاران درود

جواد. ب October 16, 2008 02:02 PM

از خواندن مطالب و نکات شما که بسیار طنازانه است خیلی لذت میبرم.
از دیدن وبلاگ شما خیلی خوشحالم.

با آرزوی سلامتی برای شما

جواد .ب October 16, 2008 01:58 PM

سلام
1- عملا الان پایان نامه کارشناسی (حداقل در رشته های فنی-مهندسی) که البته سه واحد درسی است تبدیل شده به search کردن در اینترنت و حداکثر ترجمه و البته اگر استاد خیلی گیر باشد باید یک کمی هم از خودت فکر و محاسبه بکنی و البته از سیستم فعلی انتظار بیشتری نمی رود. همه چیز کیلویی، پارسال گفتند نمایشگاه کتاب تهران با بیش از یک میلیون کتاب خارجی در بخش های ریالی و ارزی... رفتیم متاسفانه فقط آمارش صدا دار بود اما مثلا در رشته مکانیک یک کتاب مرجع نه چندان خوب من پیدا کردم نه اینکه از دولت اتظار داشته باشم که کتاب برای ما وارد کند یا همه بتوانند کتاب های مرجع 300 دلاری بخرند اما حداقل این امکان برای دانشگاه ها باشد به هر حال فقط آمار کیلویی تحویل مردم می دهند.
(راستی نمایشگاه کتاب امسال که رفتم فقط دو ساعت توی خیابون های اطراف مصلی سرگردون بودم چون پلیس ورودی از سمت تونل رسالت (که توی آن هم 30 دقیقه معطل بودم) را بسته بود و من که از شهرستان دور با ماشین خودم آمده بودم و تا حالا تجربه همچین ترافیکی رو نداشتم توی دلم آقای احمدی نژاد رو که نمایشگاه رو برد به مصلی که جای ماشیناش هم نیست، نوازش کردم انشا الله که خدا هر دوتایمان را ببخشد.)
پارسال توی یه برنامه تلویزیونی از شبکه 4 یکی از اساتید دانشگاه تهران از کیلو کردن مقالات دانشجویان و ... شکایت داشت و حتی گفت که یک مقاله با اشتباهی به صورت عمدی برای یکی از مجلات درجه دوم ISI ارسال کرده اند (اساتید کامپیوتر دانشگاه تهران) و اتفاقا مقاله هم چاپ شد و نشان داده شد که صرفا چاپ فلان تعداد مقاله در مجلات ISI نشانه پیشرفت علمی کشور نیست اما ...
حکایت همچنان باقیست.
چندوقت هم بود که دانشجویان برای اینکه در دروس معارف که دو واحدی اند یک نمره خوب بیاورند و معدلاشان برود بالا می رفتند توی اینترنت search می کردند و یکی دو تا مقاله جور می کردند و حداکثر پس از تر و تمیز کردن و چاپ، آن را تحویل استاد می دادند و البته معمولا یکی دو نمره هم می گرفتند که البته آن رویه هم الان تقریبا دیگه از طرف استاد ها مشتری نداره و به اصطلاح گوشی آمده دستشون!
2-به نظر می رسد قسمت پاسخ به خوانندگان خیلی از قافله عقب است و نظرات سه چهار پست قبل را مطرح می کند!(همینش هم خوب است دستتان درد نکند دوست عزیز). انشاالله برسد.
** امیدوارم من را به خاطر بر حرفی در قسمت نظرات ببخشید.
بخشیدید؟
ممنون پس حالا که این هفته فال حافظ نبود من فی البداهه یه فال حافظ با تلفن همراه (موبایل سابق) برای شما گرفتم (واقعا گرفتم):

حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست
باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست

از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است
غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست

منت سدره و طوبی ز پی سایه مکش
که چو خوش بنگری ای سرو روان این همه نیست

دولت آن است که بی خون دل آید به کنار
ورنه با سعی و عمل باغ جنان این همه نیست...

محمد October 14, 2008 09:50 PM

درود بر شما ... مثل همیشه عالی بود ...در مورد زمان نظریه جالبی هست که می گه شکل زمان از فرمول های فراکتالی تبعیت می کنه و هر چه جلو تر می ره دچار فشردگی بیشتری می شه .. پیشنهاد می کنم این لینک رو ببینید :

http://www.youtube.com/watch?v=Bu6WFr61I-g

http://timewave.wordpress.com

در مورد خانم ش برام جالب بود که ببینم کیه..توی جستجو ها به این سایت برخوردم :

http://www.hafteh.de/?p=1625

موفق باشید

شورش October 14, 2008 06:29 AM